O nás

Ahoj, 

 

a vítejte v našem novém mývalím světě.

Jsme pár z Rajhradu (náplavy :D) a shodou náhod, dobrých i špatných rozhodnutí, zásahem covidu a touhou dělat to, co nás baví, jsme došli k jedinému rozumnému rozhodnutí. Založili jsme si malý létající pivovar.

Cesta to byla ale zdlouhavá a trnitá, hlavně v našich hlavách, kdy jsme se hodnou dobu rozmýšleli, jestli je právě teď ta správná doba, jestli bude dost peněz, má to cenu, když je teď ten covid a všechno je zavřené? Nevěděli jsme jak se situace vyvine. Bude naše malá země zavřená ještě rok nebo déle? Máme na to? Zvládneme pivovar a každý ještě svoje zaměstnání?

A tehdy nás nakopli naši nejlepší přátelé, které už nebavilo, že o pivovaru jen mluvíme. Po vášnivých diskuzích nad pivem nám položili tu jedinou nejdůležitější otázku: "Kdy, když ne teď?" (Děkujeme Richarde a Markéto)

A měli pravdu.

A tak jsme tu, uvařili jsme první várku piva, i to byla ale celkem zábava. Prostě jsme se do toho vrhli a najednou jsme měli za 14 dní vyzvedávat 500l piva, neměli jsme etikety, eshop, domluvenou tiskárnu, prostě nic. Šli jsme na to tak nějak z druhé strany... A tehdy jsme zjistili, že pokud lidem ukážete, jak jste pro svůj sen zapálení, pomohou vám dostat se přes jakékoliv překážky a uskutečnit skoro nemožné.

 

Z celého srdce doufáme, že Vám naše pivo bude chutnat. A protože sami rádi degustujeme různé styly, různé značky a sbíráme inspiraci, dejte nám vědět, co vám na našem pivu chutná a co by podle Vás chtělo vyladit, protože díky Vám se náš sen stává skutečností.

 

Vaši mývalí milovníci piva

 

CraftyCoon_hlava-mala_poz_RGB (2) František a Eliška CraftyCoon_hlava-mala_poz_RGB (2)

 

 

 

 

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení