O nás

Ahoj, 

 

a vítejte v našem novém mývalím světě.

Jsme pár z Rajhradu (náplavy :D) a shodou náhod, dobrých i špatných rozhodnutí, zásahem covidu a touhou dělat to, co nás baví, jsme došli k jedinému rozumnému rozhodnutí. Založili jsme si malý létající pivovar.

Cesta to byla ale zdlouhavá a trnitá, hlavně v našich hlavách, kdy jsme se hodnou dobu rozmýšleli, jestli je právě teď ta správná doba, jestli bude dost peněz, má to cenu, když je teď ten covid a všechno je zavřené? Nevěděli jsme jak se situace vyvine. Bude naše malá země zavřená ještě rok nebo déle? Máme na to? Zvládneme pivovar a každý ještě svoje zaměstnání?

A tehdy nás nakopli naši nejlepší přátelé, které už nebavilo, že o pivovaru jen mluvíme. Po vášnivých diskuzích nad pivem nám položili tu jedinou nejdůležitější otázku: "Kdy, když ne teď?" (Děkujeme Richarde a Markéto)

A měli pravdu.

A tak jsme tu, uvařili jsme první várku piva, i to byla ale celkem zábava. Prostě jsme se do toho vrhli a najednou jsme měli za 14 dní vyzvedávat 500l piva, neměli jsme etikety, eshop, domluvenou tiskárnu, prostě nic. Šli jsme na to tak nějak z druhé strany... A tehdy jsme zjistili, že pokud lidem ukážete, jak jste pro svůj sen zapálení, pomohou vám dostat se přes jakékoliv překážky a uskutečnit skoro nemožné.

 

Z celého srdce doufáme, že Vám naše pivo bude chutnat. A protože sami rádi degustujeme různé styly, různé značky a sbíráme inspiraci, dejte nám vědět, co vám na našem pivu chutná a co by podle Vás chtělo vyladit, protože díky Vám se náš sen stává skutečností.

 

Vaši mývalí milovníci piva

 

CraftyCoon_hlava-mala_poz_RGB (2) František a Eliška CraftyCoon_hlava-mala_poz_RGB (2)

 

 

 

 

 

 

 

Záznamy nebyly nalezeny...

Zpět do obchodu